if_photoif_put_inmenu
КАР'ЄР "ВОСХОД"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 726-58-96 Показати
+38 (096) +38 (096) 728-00-54 Показати

Одеський черепашник

21 липня 2016

Одеський черепашник

Існує думка, що черепашник, як і інші будівельні матеріали сильно виріс в ціні. Не секрет, що у зв'язку з падінням курсу гривні, зростання цін на дану групу товарів  набув досить динамічний характер. Крім цього не варто забувати про те, що у зв'язку із забороною товарообігу між Україною і Росією, досить популярний стіновий матеріал кримський черепашник перестав поставлятися на територію нашої країни. Тим не менш українці не втратили можливість купувати цей, поки що єдиний природний і абсолютно екологічний матеріал.

Географія видобутку каменю ракушняка досить велика, проте в нашій країні розробка родовищ  цього матеріалу обмежена лише кількома приморськими районами. На сьогоднішній день ми можемо отримувати черепашник тільки з Одеського регіону. Пиляльний камінь  одеських родовищ  відрізняється високою щільністю, міцністю, а так само  правильною геометрією  і точним напилом. Одеський черепашник М-25 використовується для будівництва будівель  до 3-х поверхів. Добре витримує плити перекриття  та інші серйозні навантаження. Ось уже кілька століть, забудова одеського регіону ведеться суто  з цього матеріалу. Незважаючи на те, що за останні роки на ринку з'явилося безліч новомодних стінових блоків, ракушняк залишається  єдиним природним матеріалом.

В оголошеннях про продаж приватних  будинків , особливим пунктом зазначають , що будинок побудований з ракушняка, що є ознакою добротності, екологічності і якщо хочете, елітності даного об'єкта. Саме одеський пильний камінь зарекомендував себе, як найбільш  довговічний і міцний матеріал, з якого зведені стіни будівель, яким більше двохсот років. Це не наочний доказ відмінної якості і дуже високої зносостійкості одеського черепашнику.

Купуючи даний вид стінового матеріалу, пам'ятайте, що тільки перевірені підприємства зможуть гарантувати Вам його високу якість і прийнятну ціну. Придбання ракшечника у фірми-виробника - запорука вигідного вкладення Ваших коштів в природний якісний , а головне правильно виготовлений стіновий матеріал.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×