if_photoif_put_inmenu
КАР'ЄР "ВОСХОД"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 726-58-96 Показати
+38 (096) +38 (096) 728-00-54 Показати

Ракушняк і його властивості

18 листопада 2014

Черепашник - є одним з самих древніх будівельних матеріалів. Розробка родовищ каменю ракушняка ведеться багато століть.  Вчені знаходили вироблення ракушняка, яким щонайменше тисяча років.

Такі приморські міста, як Одеса побудовані виключно з цього матеріалу. Донедавна альтернативи пильному каменю не було  взагалі. Проте людство винаходить все нові і нові, більш технологічні будівельні матеріали. Створюються більш дешеві і міцні  стінові блоки, такі як пінобетон, газобетон та інше. Проте популярність черепашника не знижується, а навпаки зростає.

Навіть жителі віддалених від моря С.Петербурга, Москви все частіше і частіше звертаються до компаній-виробників реалізують камінь-ракушняк.  Це не дивно, т.к. будь-який грамотний чоловік, перед придбанням стінових матеріалів, може вивчити хімічний склад даної продукції.  Природно ні у кого не викликає сумнівів, що у черепашнику, створеного самою природою, в хімічному складі, крім органічних (природних  ) Речовин нічого присутнім не може. Газобетон, також як і пінобетон, навпроти мають великий спектр неорганічних речовин. Вплив  їх на здоров'я людини ще мало вивчено сучасною наукою. Тому варто задуматися чи варто економити гроші на власне здоров'я.  Черепашник - єдиний стіновий будівельний матеріал створений самою природою.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×