if_photoif_put_inmenu
КАР'ЄР  "РАКУШНЯК "
Зателефонуйте нам!
+38(095) +38(095)726-58-96 Показати
+38(096) +38(096)728-00-54 Показати

Застосування ракушняка

01 липня 2014

Кримський ракушняк застосовується в дуже багатьох областях, як будівництва, так і декору.

Окрім зведення житлових будинків, ракушняк використовується в промисловому, побутовому, військовому будівництві.

Незважаючи на модні сьогодні піно і газобетон, навіть у віддалених від місць видобутку ракушняка  регіонах він широко використовується.

Ракушняк видобувається в багатьох країнах Європи і стоїть там дуже дорого, так як вимагає велику  кількість енергоресурсів. Так само це пов'язане з дуже важкими умовами праці на виробництві каменю. У цих країнах ракушняк є  дефіцитом, однак, незважаючи на досить високу ціну дуже затребуваний.

У нашій країні забудовники все частіше і частіше відмовляються від сучасних стінових матеріалів  на користь черепашнику, т.к. будинок з цього матеріалу завжди буде довговічним, теплим і екологічним.

Не варто скидати з рахунків той факт, що у нас ціна на ракушняк досить низька і може  конкурувати з іншими стіновими матеріалами представленими на нашому ринку.

Однак за всіма своїми властивостями, рівних черепашнику матеріалів немає, і не буде, так як  з матеріалів для зведення стін, він єдиний створений самою природою.

Завдяки розвиненій в Україні транспортній системі, ціни на кримскійракушняк досить низькі, навіть  у віддалених від Криму областях. Західна Україна, незважаючи на велику кількість лісопильних матеріалів, досить активно використовує у будівництві  черепашник. Необхідно пам'ятати, що придбати недорогий, але якісний, камінь-ракушняк необхідної марки, Ви зможете тільки у перевіреної  компанії-виробника.