if_photoif_put_inmenu
КАР'ЄР "ВОСХОД"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 726-58-96 Показати
+38 (096) +38 (096) 728-00-54 Показати

Одеський і Кримський черепашник - що краще?

19 травня 2017

Ні для кого не секрет, що як в Криму, так і в Одеській області велика кількість родовищ пильного ракушняка. Мені часто доводилося чути думку некомпетентних «фахівців», які стверджували, що кримський камінь міцніше і щільніше одеського або навпаки. Це цілковита помилка т. к., як в Криму, так і в інших південних областях України, зустрічається велика кількість родовищ, як з міцними, так і з крихкими породами. Висловлюючись іншими словами - і в Кримських та Одеських родовищах видобувається, як поганий, не якісний, так і хороший, міцний камінь.

В Одеських кар'єрах, черепашник частіше жовтого кольору, фактично без пір, досить щільний. Вага його, як правило, коливається від 13 до 18 кг

У Криму (Первомайський р-н, с. Відкрите), добувався дуже схожий за виглядом і складом черепашник. Також схожий камінь, напиливали в деяких кар'єрах Сакського району. Цей ракушняк досить щільний і має досить значними характеристиками.

Одеський черепашник підходить для будівель поверховістю 3 і нижче. Також досить міцний, щоб витримати плити перекриття.

Купуючи черепашник, не варто забувати про те, що він повинен бути не тільки міцним і вологостійким, а також рівне напиленным і витриманим в розмірі. Вище зазначені вимоги може забезпечити тільки перевірена компанія - виробник.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×