if_photoif_put_inmenu
КАР'ЄР "ВОСХОД"
Зателефонуйте нам!
+38 (095) +38 (095) 726-58-96 Показати
+38 (096) +38 (096) 728-00-54 Показати

Призначення марок ракушняка

19 травня 2017

Частіше за все у природі зустрічаються  три марки каміння  М-15, М-25, М-35.

М-15 – це сама крихка марка, тому призначена для одноповерхових, частіше нежитлових будівель, а також простінків та прибудов. Також його недоліком є  частіше невірна геометрія та як слідство перевитрата будівельного розчину. Вага його  10-13кг.

М-25 – самий універсальний та оптимальний ракушечник, який підходить для будівель до 3-х поверхів, нормально тримає плити перекриття та доволі довговічний. Частіше має правильну нарізку  (залежить від рівня та технічних можливостей виробника). Середня вага його від 13 до 18кг.

М-35 В Україні частіше зустрічається у вигляді вапняка (Котельця). Достатньо щільний (вага від 17 до 23 кг). Частіше за все білого кольору. Має серйозні показники міцності. До недоліків можна віднести показники теплопровідності (доволі холодний)  завдяки своїй щільності та структурі. Також необхідно зазначити, що завдяки своїй значній масі, не завжди підходить для будівництва верхніх поверхів, за рахунок великого навантаження на нижні. Камінь цієї марки частіше використовується для цокольного рівня, підвалів, перших поверхів стін будівель. В цілому , маркування ракушечника- доволі відносне поняття, т.я. рідко проводяться випробування в лабораторних умовах. Частіше марку каміння можна визначити старим «дідівським» засобом. Буває таке, що на об’єкт під розвантаження приходить машина ракушняку (1400 шт) зовні гарного та рівного, але по закінченню розвантаження, Ви побачили, що біля 50 штук каміння побиті на дві частини, або взагалі розсипані на дрібні шматки. Це показник того, що перед Вами марка каміння в кращому випадку М-15. Якщо побитого каміння не більше 20 штук, скоріше за все перед Вами М-25.

Пам’ятайте, що яку б марку Ви не замовили, співпрацювати бажано з перевіреними виробниками.  

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×